Úžasné bydlení v Praze na dosah ruky

Většina mladých lidí se do hlavního města stěhuje s vidinou nikdy nekončících večírků a také pracovních příležitostí, které jinde v České republice jednoduše nemají. Začít dnes bydlet na vlastní pěst není v podstatě vůbec složité. Stačí na internetu objevit inzerát bytu s přijatelně vysokým nájmem a první krok k osamostatnění máte za sebou. S postupem času vás ovšem určitě začne trápit, že neustále investujete peníze do bydlení, které nikdy nebude vaše. Od kulturních a společenských akcí vás to v pokročilejším věku navíc začne táhnout spíše ke klidným a ničím nerušeným chvílím relaxace.

Obou těchto přání můžete jednoduše dosáhnout, aniž byste se museli z našeho hlavního města stěhovat. Praha totiž myslí na všechny své obyvatele a v posledních letech rozjela hned několik projektů rezidentního bydlení. V tomto článku vám jeden z nich představíme, konkrétně Byty na Vackově.

Byty na Vackově a vše, s čím přicházejí bojovat o přízeň

Vackov je velice klidnou částí Horního Žižkova, který se nachází dostatečně daleko od ruchu velkoměsta, ale zároveň dostatečně blízko, abyste se do centra dění mohli kdykoli vrátit. Celkem pět objektů čítajících dohromady 347 bytových jednotek a ateliérů se nachází v blízkosti přilehlého parku, který je jako stvořený k dlouhým procházkám s dětmi. Snoubení moderního bydlení a přírody je to, co byty na Praze 3 jednoznačně odlišuje od ostatních. K tomu je navíc v okolí veškerá občanská vybavenost, kterou v průběhu života určitě oceníte. Řeč je zejména o:

  • školách a školkách
  • sportovních areálech a nákupních střediscích
  • památkách a restauracích
  • ordinacích lékařů a zastávkách MHD a mnohém dalším

Horní Žižkov se stane výsostní čtvrtí Prahy

Jak je patrné se seznamu představeného výše, tak na Vackově vám opravdu nebude nic chybět. Lokalita Horního Žižkova projde v následujících letech rozsáhlou revitalizací, jejíž cílem je vybudovat moderní centrum s rezidentní a obchodní čtvrtí. První kroky k této vidině již byly podniknuty. Prodej bytů v Praze na Žižkově byl již před nedávnem oficiálně spuštěn a lidé jej okamžitě začali brát útokem. Aktuálně již nezbývá příliš volných prostor, takže pokud vás informace v tomto článku zaujaly, neváhejte navštívit oficiální stránky projektu.