Typové sruby

Čím dál více si člověk zakládá na kvalitním a komfortním bydlení. Návrat k přírodě díky přírodním materiálům udělá z vašeho bydlení příjemné místo pro život. Přesně takové bydlení najdete u nás ve woodlife.cz. Kvalitní dřevěné stavby se zárukou až 36 měsíců jsou přesně to pravé pro všechny, kdo mají rádi zároveň kvalitu a komfort.

Typové sruby

Díky skvělým vlastnostem dřevěného materiálu dokážeme postavit kvalitní dřevostavbu podle nejmodernějších trendů. Naši profesionální stavbaři jsou se dřevem hotový kouzelníci a dokáží splnit každý váš požadavek nebo přání tím nejinovativnějším způsobem. Individuální přístup ke každému klientovi je pro nás prioritou, díky čemuž si užijete doopravdy jedinečné bydlení. Ve Woodlife spojíme přírodu a vaše bydlení do krásné symbiózy. Stačí se podívat, kolik srubů od Woodlife stojí nejen v Čechách, ale i na Slovensku. Lidé rádi bydlí kvalitně ve spojení s přírodou a to přesně sruby od Woodlife představují.

 

Představivosti se meze nekladou a potom, co si vyslechneme vaše představy a přání zajistíme, aby jste zanedlouho bydleli ve stavbě přesně podle vašich snů. A co když budete chtít během stavby něco změnit? Není problém. Díky variabilnímu materiálu z kvalitního smrkového dřeva můžeme dělat změny i za chodu. Po finálním naplánování a kalkulaci se hned dáme do práce a do tří měsíců bydlíte v novém.

Ve Woodlife zařídíme vše podle vašich představ. Dovezeme všechen materiál pro stavbu na místo, kde typový srub chcete postavit, včetně impregnovaného podkladního roštu, podlahové palubky tloušťky 19mm, jednotlivých srubových stěn, konstrukce střešního pláště, záklop střechy z hoblovaných palubek tloušťky 19mm, a také štítové i okapové desky. Pokud si budete přát, přibalíme i opět moderní a oblíbené dřevěné okenice a další okrasné detaily. V případě střechy využíváme asfaltový Bonský šindel, klempířské prvky a další přidané nátěrové hmoty.