Správa a údržba nemovitostí

V PPM, a.s. nabízíme profesionální správu a údržbu nemovitostí v Praze a blízkém okolí. Pokud jednáte v rámci společenství vlastníků jednotek (SVJ), určitě vás bude zajímat naše komplexní ekonomická i technická správa objektů nebo efektivní údržba vaší nemovitosti.

Správa a údržba nemovitostí v Praze

V PPM, a.s. vám zajistíme komplexní správu a údržbu nemovitostí v Praze. A to jak po technické, tak i po ekonomické stránce. Naše ekonomická správa budov zahrnuje veškeré aktivity spojené s povinnými evidencemi, výpočty, správou plateb a vyřizováním pohledávek nájemníků. Zařídíme podrobnou evidenci všech vlastníků a nájemníků bytových jednotek a také přesné výpočty všech zálohových plateb i příspěvků do fondu oprav. Dále obstaráme mimosoudní vymáhání pohledávek a přípravu podkladů pro případné soudní vymáhání. Povedeme evidenci nákladů na provoz domu a kontrolu všech dodavatelských faktur. V neposlední řadě budeme evidovat záznamy všech pojistných událostí a při jejich řešení vás vždy aktivně zastoupíme.

Technická správa budov v Praze

Naše technická správa budov obsahuje kompletní údržbu všech druhů nemovitostí v Praze a blízkém okolí. A to včetně servisu a odborné revize všech technologických zařízení. Zajistíme opravy klimatizací, kontroly výtahů, správu kotelny a podílíme se také na nákladové optimalizaci provozu všech zařízení. Do technické správy také spadají pravidelné odečty, rozúčtování a výměny všech vodoměrů i měřidel tepla. V nespolední řadě se postaráme také o exteriér vašeho domu. Zařídíme úpravu okrasných dřevin i zeleně, pravidelný vývoz odpadu a v případě potřeby i profesionální ostrahu objektu.